Ел чемпионаты. Көкпардан 15 команда бақ сынайды

5626

Жамбыл облысы Тараз қаласының қасындағы Бестөбе атшабарында Көкпардан ересектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты байрағын көтерді.

Сонымен, 2021 жылғы 20-додада бақ сынайтын командалармен таныс болыңыздар.

Қарағанды облысын құрамасы

Көрпебаев Дархан

Сейітжапар Әбдуәлі

Байгазиев Елдос

Меден Медерали

Есмахаев Дидар

Карибаев Алмаз

Исақ Марғұлан

Шалғынбаев Рамазан

Құлымбет Шадияр

Оспанов Ерлан

Одесхан Еламан

Есенгельді Жеңіс

БҚО құрамасы

Ғазезов Жаңаділ

Рсалиев Сұңғат

Бақытов Қуанышқали

Жеңісов Мағжан

Сарсенов Ақтілек

Куненов Айболат

Космагулов Кайнар

Кабидуллиев Данияр

Бержанов Заманбек

Түймешов Жұбаныш

Темірбеков Рахметолла

Алматы облысының құрамасы

Смағұл Нұрсұлтан

Абдрахманов Талғат

Жаманқара Самат

Қыстықбеков Талант

Тохтарбаев Ержанат

Сейтқалиев Азамат

Әшімов Аслан

Мұғыжаров Бауыржан

Бостанбеков Алишер

Тобажан Жанарыс

Жандәулет Қадырнұр

Құралбаев Әділет

Қостанай облысының құрамасы

Асанов Бақдәулет

Жүнекеев Рүстем

Дайыров Қобыланды

Қасқырбай Дархан

Жүрсін Абылайхан

Оралхан Қоныс

Сұлтан Оралхан

Дайыров Қамбаржан

Мустафин Ермек

Данияров Нұрша

Жұмабаев Қуаныш

Байтасов Рыскелді

Ақтөбе облысының құрамасы

Бейсенбаев Нурлан

Жақсылық Руслан

Өркен Елдос

Сазамкулов Канат

Мирамбек Данияр

Кенжебулатов Нұрберген

Мирамбек Дәулет

Тургунов Серик

Алиев Мейрамбек

Павлодар облысының құрамасы

Қазез Қаныш

Оразбек Мақсат

Жолболды Ерасыл

Жұмағали Ердос

Иманзайып Ермек

Сламбеков Асылбек

Муллин Игорь

Есен Асқар

Имазайып Қадыр

Маңғыстау облысының құрама командасы

Абдыжапаров Абуғали

Дусембай Руслан

Мустапаев Ғалымжан

Мамбеткулов Бақыт

Акбаев Жорабек

Сейтбеков Темірлан

Қуанышұлы Жасұлан

Нұрманов Асанбай

Ибрагимов Ринат

Пупенко Александр

Болатов Айбек

Етреков Әнес

Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы

Амангельдинов Казбек

Қартқожақ Нұрболат

Онгарбаев Асқар

Хасенов Азамат

Ережеп Абай

Амалбеков Жақсылық

Тлебалдиев Елдос

Мәтжан Мейіржан

Киль Владимир

Каттабосынов Алижан

Кабжанов Арслан

Есенгельды Елжас

СҚО құрама командасы

Смагулов Руслан

Дюсеков Еркебулан

Рысмагамбетов Куаныш

Әбесов Нұрсұлтан

Махатов Абылайхан

Ризахан Бауыржан

Зайдуллин Алмас

Даирбаев Мереке

Искаков Алпамыс

Галинуров Данияр

Любарский Вадим

Шакенов Нурболат

Түркістан облысының құрама командасы

Айтбаев Темірхан

Айтан Дәулет

Омаров Нуркен

Джамалбеков Арман

Асқаров Нұрлыбек

Мырзабаев Нұржігіт

Сайдулла Асланбек

Смаил Бекболат

Шекербеков Бекболат

Шекербеков Ерболат

Сабыров Бәйдібек

Мамыт Әділет

Жамбыл облысының құрама командасы

Тұрғанбек Құрманбек

Асыл Елдос

Дүйсенбиев Манарбек

Мәлімбай Ернат

Бердіқұл Айнабек

Тоғайбаев Құлажан

Алимбетов Болатбек

Жарылқасын Ернар

Рәт Ислам

Әбдәлі Жантөре

Ширимбаев Баглан

Қожақұл Жасұлан

Атырау облысының құрама командасы

Ұлықпанов Абылай

Алипбаев Ынтымақ

Әзімбай Бақытжан

Бураханов Заманбек

Жиенқұлов Эльдар

Каденов Қуаныш

Байтуреев Ұлан

Сүлейменов Қайыржан

Жүнісов Алмат

Мақсұт Айдар

Айтбай Жасұлан

Ерехан Нұржан

Қызылорда облысының құрамасы

Қамбарбеков Нұржан

Қонқаевт Алтай

Оспанов Олжас

Мырзагелдиев Асхат

Мырзашев Серік

Ташжан Ағжан

Ағайдар Дәулет

Әмзеев Наурызқожа

Досалиев Жамбыл

Нариев Нұрболат

Қалмұхамбетұлы Абылайхан

Өміртаев Пазылхан

Шымкент қаласының құрама командасы

Омаров Нұрмахан

Байдашев Ерболат

Жарменов Рауан

Шанжархан Әлайдар

Алдашев Рахымжан

Молдаберген Нұрсұлтан

Өміртай Бекзат

Болысбек Мейірбек

Бөлеген Нұрболат

Жарылқап Елдар

Тұрлыбай Рәпілбек

Даирбек Нұрбақыт

Алматы қаласының құрама командасы

Қанат Марлен

Азатбек Думан

Тоқбаев Нұржан

Жұмашев Тахир

Абсаметов Ақтілек

Бақтыбай Шыңғыс

Камилов Сұлтан

Ерғали Бағжан

Шарқабаев Азамат

Жексенбаев Санжар

Құдайберген Еркебұлан

Әлімбаев Шыңғыс

Жоғарғы лига 

  1. СҚО
  2. Түркістан облысы
  3. Жамбыл облысы
  4. Атырау облысы
  5. Қызылорда облысы

Бірінші лига 

«А» тобы 

  1. Қарағанды облысы
  2. БҚО
  3. Алматы облысы
  4. Қостанай облысы
  5. Алматы қаласы

 

«В» тобы 

  1. Маңғыстау облысы
  2. Нұр-Сұлтан қаласы
  3. Ақтөбе облысы
  4. Павлодар облысы
  5. Шымкент қаласы

Құрыш білек, тас тақым азаматтардың сайысы көрерменсіз өтеді. Қазіргі әлемді алаңдатып отырған коронавирус ахуалын ескере отырып, ұйымдастырушы тарап – ҚР Ұлттық спорт қауымдастығы осындай шешім шығарды.

Есесіне, Ел чемпионаты ел тарихында алғаш рет QAZSPORT арнасынан тікелей эфирден берілетін болады.

Сонымен, чемпионаттың алғашқы айналым кестесі мынадай:

Қарағанды – БҚО

Алматы облысы – Қостанай облысы

Ақтөбе облысы – Павлодар облысы

Маңғыстау облысы – Нұр-Сұлтан қаласы

СҚО – Түркістан облысы

Жамбыл облысы – Атырау облысы

30 наурыз бен 7 сәуір арасында өтетін чемпионаттың Бас төрешісі – Қазақстан Ұлттық Құрама командасының бас бапкері Қуан Құрамаев.

Естеріңізге сала кетейік, 2019 жылы өткен ҚР чемпионатында Жамбыл облысының «Әулие ата» құрама командасы чемпион атанған болатын. Ал өткен 2020 жылы пандемия салдарынан чемпионат өтпей қалған еді.

BAQ.KZ

1 comment

ПІКІР ЖАЗУ

Please Do the Math      
 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

error: Content is protected !!